ozdobné machové písmeno

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 11

Ozdobné machové písmeno, OMP, 30 x 30 cm

Dostupnosť Zvoľte variant Skladom Skladom Skladom Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Skladom Skladom Skladom Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Písmenko
Druh
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€79    
Kategória Machové obrazy
 

Ozdobné machové písmená z borovicového dreva sú pekným interiérovým doplnkom. Potešia k sviatku alebo výročiu. Skrášlia poličku doma alebo priestor v práci. Samovoľne stojace písmenko je vyplnené viacerými druhmi stabilizovaného machu, na výber sú varianty so stabilizovanými ružami alebo sušenými slamienkami. Drevo je upravené transparentným voskovým náterom, aby vynikla krásna štruktúra dreva. Písmená z abecedy je možné vyrobiť aj v inom farebnom prevedení podľa želania. 

Rozmer: veľ. 30 cm (v 30 cm, š 30 - 35 cm, h 3 cm)

Dodacia lehota: Obrazy na sklade odosielame IHNEĎ, tie na objednávku tak rýchlo ako sa len dá, ale bežne 7 až 14 dní.

Použitie: Určené len na použitie v interiéri. Písmená odporúčame nalepiť na stenu. Na požiadavku vieme vyrobiť aj s háčikom na zavesenie. 

Farby a pigment stabilizovaného machu: Pigmenty používané na farbenie sú v súlade s kvalitou nemeckého BfR IX, Európskeho uznesenia AP(89)1, Smernice EÚ 94/62/EC a CONEG.

Starostlivosť: Bezúdržbové, čistenie jemným oprášením, mach má antistatické vlastnosti aj po stabilizácii. Keď je vlhkosť vzduchu v miestnosti nižšia ako 40%, mach môže stvrdnúť, ale pri zvýšení vlhkosti vzduchu opäť zmäkne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: