machový strom života 2

 
Novinka Zväčšiť
 
  • 1 z 5

Machový strom 2, MSZ2, 25 x 60 cm

Dostupnosť Skladom
€149    
Kategória Machové obrazy
 

Machový strom života je krásny a originálny doplnok do každého interiéru. Vďaka ručnej výrobe z lipového dreva má každý strom svoj unikátny charakter. Tento má aj svoju kvôru, ktorá dotvára rám obrazu. Drevo je možné upraviť podľa želania - svetlohnedým, hnedým, tmavohnedým alebo až čiernym moridlom a potom ochrániť ekologickým voskom. Korunu stromu tvorí sýtozelený stabilizovaný mach, ktorý dodá stromu života krásny zelený nádych.

Rozmer: š 25-30 cm, v 60 cm, h 2,5 cm (rozmer je orientačný, každá lipová doska je trochu iná, rozmery sú približne plus - mínus jeden, dva centimetre)

Dodacia lehota: Obrazy na sklade odosielame IHNEĎ, tie na objednávku tak rýchlo ako sa len dá, ale bežne 7 až 14 dní.

Použitie: Určené len na použitie v interiéri. 

Farby a pigment stabilizovaného machu: Pigmenty používané na farbenie sú v súlade s kvalitou nemeckého BfR IX, Európskeho uznesenia AP(89)1, Smernice EÚ 94/62/EC a CONEG.

Starostlivosť: Bezúdržbové, čistenie jemným oprášením, mach má antistatické vlastnosti aj po stabilizácii. Keď je vlhkosť vzduchu v miestnosti nižšia ako 40%, mach môže stvrdnúť, ale pri zvýšení vlhkosti vzduchu opäť zmäkne.

Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KV Avatar autora | 5.4.2024
Stromček bol krásny, gravírovanie na želanie tak isto. Doručenie na čas. Komunikácia expresná. Maximálna spokojnosť. Vrele odporúčam.