machový obraz s rastlinami

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Machový obraz s rastlinami, MSRA, 50 x 50 cm

Dostupnosť Skladom
€199    
Kategória Machové obrazy
 

Machový obraz z našej dielne je skutočne nezvyčajný. Nielenže obsahuje veľké množstvo stabilizovaných rastlín, ktoré sú aranžované na plochom a kopčekovom machu, ale má aj nádherný drevený rám, ktorý bol upravený do "vintage looku" v smotanovom odtieni. Celkový dojem je veľmi štýlový a pôsobí naozaj elegantne.

Vzhľadom na to, že rám bol upravený do "vintage looku", vytvára sa dojem, že obraz je starý a má svoju históriu. Tento efekt sa dosahuje pomocou techniky, ktorá zahrňuje brúsenie a škrabanie povrchu dreva, aby sa vytvorili rôzne textúry a aby sa vyvolal pocit, že rám má už nejaké roky. Celková farba rámu sa tiež prispôsobila tomuto štýlu a bola zvolená jemná smotanová farba.

Samotný mach vytvára ďalší úžasný efekt na obraze. Jeho zelená farba je krásne kontrastná s farbou rámčeka. Pretože mach obsahuje veľa textúr, spolu s aranžovanými rastlinami, poskytuje vizuálne zaujímavý pohľad. Mnoho rastlín je tiež šikovne umiestnených tak, aby vytvorili pocit hĺbky, čo znamená, že obraz sa javí trojrozmerný.

Keďže je obraz farebne vyvážený a má jednoduchý, ale zaujímavý dizajn, vynikne najlepšie na farebnom podklade, ako napríklad farebnej stene. Je vhodný do moderných aj klasických interiérov. Tento obraz je skutočnou inšpiráciou pre tých, ktorí hľadajú jedinečné a štýlové dekorácie pre svoj domov alebo kanceláriu.

Tento obraz Vám vieme vyrobiť v rôznych rozmeroch a odtieňoch.

Dodacia lehota: Obrazy na sklade odosielame IHNEĎ, tie na objednávku tak rýchlo ako sa len dá, ale bežne 7 až 14 dní.

Použitie: Určené len na použitie v interiéri. 

Farby a pigment stabilizovaného machu: Pigmenty používané na farbenie sú v súlade s kvalitou nemeckého BfR IX, Európskeho uznesenia AP(89)1, Smernice EÚ 94/62/EC a CONEG.

Starostlivosť: Bezúdržbové, čistenie jemným oprášením, mach má antistatické vlastnosti aj po stabilizácii. Keď je vlhkosť vzduchu v miestnosti nižšia ako 40%, mach môže stvrdnúť, ale pri zvýšení vlhkosti vzduchu opäť zmäkne. Na stabilizované rastliny prach padá, odporúčame preto podľa potreby tento prach ofúkať alebo šetrne oprášiť antistatickou prachovkou alebo jemným štetcom.

sobí mach nie
kopčekový mach áno
plochý mach áno
stabilizované rastliny áno
drevené konáre nie
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
B Avatar autora | 29.8.2022
Tento mám doma. Je krásny :-)