machové písmeno

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 4

Machové písmeno, MP

Dostupnosť Zvoľte variant Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku
Písmenko
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€49    
Kategória Machové obrazy
 

Písmená z borovicového dreva sú pekným interiérovým doplnkom. Môžete si z nich vyskladať nápis alebo meno. Písmenko je vyplnené kvalitným svetlozeleným sobím machom. Drevo je upravené transparentným olejom, aby vynikla krásna štruktúra dreva. Písmená z abecedy je možné vyrobiť aj v inom farebnom prevedení podľa želania. 

Rozmer: veľ. 30 cm (v 30 cm, š 25 - 30 cm, h 3 cm)

Na dotaz aj veľ. 50 cm (cena od 89 eur/ks). 

Dodacia lehota: Obrazy na sklade odosielame IHNEĎ, tie na objednávku tak rýchlo ako sa len dá, ale bežne 7 až 14 dní.

Použitie: Určené len na použitie v interiéri. Písmená odporúčame nalepiť na stenu. Na požiadavku vieme vyrobiť aj s háčikom na zavesenie. 

Farby a pigment stabilizovaného machu: Pigmenty používané na farbenie sú v súlade s kvalitou nemeckého BfR IX, Európskeho uznesenia AP(89)1, Smernice EÚ 94/62/EC a CONEG.

Starostlivosť: Bezúdržbové, čistenie jemným oprášením, mach má antistatické vlastnosti aj po stabilizácii. Keď je vlhkosť vzduchu v miestnosti nižšia ako 40%, mach môže stvrdnúť, ale pri zvýšení vlhkosti vzduchu opäť zmäkne.

sobí mach áno
plochý mach nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: