hexagon z machu

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 12

Machový hexagon, MH

Dostupnosť Zvoľte variant Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Na objednávku Skladom
Veľkosť (priemer)
Výplň hexagonu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€49 €49 €49 €49 €49 €49 €69 €69 €69 €69 €69 €69 od €49    
Kategória Machové obrazy
 

Hexagony v decentnom "slim" dubovom rámiku z kvalitného machu sú atraktívnym doplnkom moderného interiéru. Môžete si z viacerých farieb i veľkostí vyskladať akýkoľvek veľký vzor podľa svojho vkusu a veľkosti Vášho priestoru. Drevený rám je upravený kvalitným transparentným olejom, aby vynikla krásna štruktúra dreva. Hexagony je možné vyrobiť aj v inom farebnom prevedení podľa želania.

Rozmer: veľ. 20 cm (hrúbka rámu 4 mm, výška 4 cm)

                 veľ. 30 cm (hrúbka rámu 4 mm, výška 4 cm)

Dodacia lehota: Obrazy na sklade odosielame IHNEĎ, tie na objednávku tak rýchlo ako sa len dá, ale bežne 7 až 14 dní.

Použitie: Určené len na použitie v interiéri. Hexagony odporúčame nalepiť na stenu. Na požiadavku vieme vyrobiť aj s háčikom na zavesenie. 

Farby a pigment stabilizovaného machu: Pigmenty používané na farbenie sú v súlade s kvalitou nemeckého BfR IX, Európskeho uznesenia AP(89)1, Smernice EÚ 94/62/EC a CONEG.

Starostlivosť: Bezúdržbové, čistenie jemným oprášením, mach má antistatické vlastnosti aj po stabilizácii. Keď je vlhkosť vzduchu v miestnosti nižšia ako 40%, mach môže stvrdnúť, ale pri zvýšení vlhkosti vzduchu opäť zmäkne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: